Murata LQW15AN51NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页8 年前
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN51NJ00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Inductance
51 nH
51 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
210 mA
210 mA
DC Resistance (DCR)
1.08 Ω
1.08 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R