Murata LQW15AN3N9D00D
Inductor RF Chip Wirewound 3.9nH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页8 年前
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.15%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN3N9D00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
27,815
Authorized Distributors
6
Inductance
3.9 nH
3.9 nH
Tolerance
12.82 %
12.82 %
Current Rating
750 mA
750 mA
DC Resistance (DCR)
70 mΩ
70 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 4.1nH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.0039uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 3.9nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 840mA 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0036uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENHK10053N9J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 3.9nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 500mA 0402 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0039uH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 0.3A 0.15Ohm DCR 0805 Automotive T/R
描述
Fixed Inductor 0402 3.9nH ±0.5nH 750mA 70mΩ 10GHz 25@250MHz
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 12.8205%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor, 3.9Nh, 10Ghz, 0.75A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN3N9D00D