Murata LQW15AN4N1D00D
Inductor RF Chip Wirewound 4.1nH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
Farnell
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.86%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN4N1D00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 3.9nH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 3.9nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 900mA 40mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.0039uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 3.9nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 840mA 0402 T/R
TAIYO YUDENHK10053N9J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 3.9nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 500mA 0402 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.0041uH, 12.1951%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 10GHz 750mA 25@250MHz 4.1nH 70m¦¸ ¡À0.5nH 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 4.1nH
FIXED IND 4.1NH 750MA 70MOHM SMD
FIXED IND 4.1NH 750MA 0.07OHM SM
INDUCTOR, 4.1NH, 10GHZ, 0.75A, 0402;