Murata LQW15AN3N4D1ZD
Ind Chip Wirewound 3.4nH 0.5nH 0402 Paper T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN3N4D1ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
30,504
Authorized Distributors
4
Inductance
3.4 nH
3.4 nH
Tolerance
14.7059 %
14.7059 %
Current Rating
900 mA
900 mA
DC Resistance (DCR)
40 mΩ
40 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
General Purpose Inductor, 0.0034uH, 14.7059%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 12GHz 900mA 30 3.4nH 40m¦¸ 0.5 nH 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 12000MHz 0.04Ohm 0.0034μH
FIXED IND 3.4NH 900MA 0.04OHM SM
INDUCTOR, 3.4NH, 12GHZ, 0.9A, 0402;