Murata LQW15AN3N4D10D
Inductor RF Chip Wirewound 3.4nH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor 900mA 400mOhm DCR 0402 Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页15 年前
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.31%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN3N4D10D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
30,504
Authorized Distributors
5
Inductance
3.4 nH
3.4 nH
Tolerance
14.7059 %
14.7059 %
Current Rating
900 mA
900 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
40 mΩ
40 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 850mA 59mOhm DCR 0603 T/R
Inductor Chip Multi-Layer 3.3nH 0.3nH 100MHz 10Q-Factor Ceramic 300mA 220mOhm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 3.3 nH, 160 Milliohm, ± 0.3nH, 8 GHz, 300 mA, 0402 [1005 Metric]
Inductor RF Multi-Layer 0.0033uH 5% 100MHz 16Q-Factor Ceramic 0.3A 0.13Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
描述
Wirewound Inductor, 3.4 nH, 0.04 ohm, 12 GHz, 900 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_10 Series
General Purpose Inductor, 0.0034uH, 14.7059%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 12GHz 900mA 30@250MHz 3.4nH 40m¦¸ ¡À0.5nH 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 3.4nH
FIXED IND 3.4NH 900MA 40MOHM SMD
FIXED IND 3.4NH 900MA 0.04OHM SM
INDUCTOR, 3.4NH, 12GHZ, 0.9A, 0402;