Murata LQW15AN23NG00D
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 2% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页8 年前
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.35%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN23NG00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
Stock
70,761
Authorized Distributors
6
Inductance
23 nH
23 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
310 mA
310 mA
DC Resistance (DCR)
300 mΩ
300 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 2% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 24nH 2% 100MHz 25Q-Factor 280mA 520mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
描述
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
ROHS3Compliant Wirewound Active Lead Free Wirewound Inductor -55C~125C 3.8GHz 300mOhm Max 23nH
LQW15 Series 0402 23 nH ±2 % 310 mA 0.3 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Inductor, 23Nh, 3.8Ghz, 0.31A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN23NG00D