Murata LQW15AN22NJ80D
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN22NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
22 nH
22 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
780 mA
780 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
202 mΩ
202 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 42Q-Factor 640mA 99mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Alumina 0.7A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Alumina-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.022uH 5% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.78A 0.202Ohm DCR 0402 T/R
LQW15 Series 0402 22 nH ±5 % 780 mA 202 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Fixed Inductor 0402 22nH ±5% 780mA 202mΩ 4.5GHz 30@250MHz