Murata LQW15AN20NG0ZD
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Fixed Inductor -55C~125C 4GHz 270mOhm Max 20nH
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-0.30%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN20NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Inductance
20 nH
20 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
370 mA
370 mA
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.02uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic
Ind Chip Wirewound 20nH 2% 0402 Paper T/R