Murata LQW15AN16NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.016uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-7.64%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN16NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
50,000
Inductance
16 nH
16 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
370 mA
370 mA
DC Resistance (DCR)
240 mΩ
240 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
Ind Chip Wirewound 16nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 4.5GHz 370mA 25@250MHz 16nH 240m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE (Type) Inductor 125C 4500MHz 0.24Ohm 0.016μH
FIXED IND 16NH 370MA 0.24OHM SMD
INDUCTOR, 16NH, 4.5GHZ, 0.37A, 0402;