Murata LQP03TG15NJ02D
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
3 个月趋势:
+20.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQP03TG15NJ02D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
相关零件
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Inductor RF Chip Thin Film 15nH 5% 500MHz 12Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0201 Paper T/R
TAIYO YUDENHK100515NJ-T
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 15nH 5% 100MHz 7Q-Factor 300mA 0402 Punched Paper T/R
Multilayer Inductor, 15 nH, 0.6 ohm, 2500 MHz, 300 mA, 0402 [1005 Metric], AIMC-0402 Series
描述
Inductor RF Chip Unshielded Film 0.015uH 5% 500MHz 11Q-Factor 0.17A 1.9Ohm DCR 0201 T/R
FIXED IND 15NH 170MA 1.9 OHM SMD / 15 nH Unshielded Thick Film Inductor 170 mA 1.9Ohm Max 0201 (0603 Metric)
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant WRAPAROUND DUAL ENDED fixed air core inductor 125C 3.1GHz 1.9Ohm 15nH
FIXED IND 15NH 170MA 1.9 OHM SMD
INDUCTOR, 15NH, 3.1GHZ, 0.17A, 0201;
0201 (0603) 15NH 5% 170MA 1.90OH