Murata LQH44PN1R0NGRL
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.4A 0.0516Ohm DCR 1515 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页11 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.4A 0.0576Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 1.62A 48mOhm DCR 1212 Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 1.65A 86mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 1.9A 0.084Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 1.7A 0.087Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 1.525A 96mOhm DCR 1212 Embossed T/R
描述
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 74.4mOhm Max 1616 (4040 Metric)
Ind Chip Wirewound 1uH 30% 1515 Emboss T/R
FIXED IND 1UH 1.3A 74.4 MOHM SMD