Murata LQH43NZ821K03L
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NZ821K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,549
Authorized Distributors
3
Inductance
820 µH
820 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
60 mA
60 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
20.5 Ω
20.5 Ω
Q Factor
40
Test Frequency
796 kHz
796 kHz
Introduction Date2018-02-22
描述
Ind Chip Wirewound 821uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 820UH, 0.06A, 1812;
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active WRAPAROUND Fixed Inductor 105C 2.2MHz 20.5Ohm 820μH