Murata LQH32CN4R7M33L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.65A 0.195Ohm DCR 1210 T/R
数据表和文档
Upverter
Datasheet274 页7 年前
_legacy Avnet
element14 APAC
Ciiva
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+24.19%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH32CN4R7M33L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,457
Authorized Distributors
6
Inductance
4.7 µH
4.7 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
650 mA
650 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
195 mΩ
195 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
1 MHz
1 MHz
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 750mA 1812 Embossed T/R