Murata LQH43CN4R7M03L
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 750mA 1812 Embossed T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页18 年前
_legacy Avnet
HQonline
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.87%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43CN4R7M03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
相关零件
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.65A 0.195Ohm DCR 1210 T/R