Murata LQG15HN3N6S02D
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.6nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 190mOhm DCR 0402 Paper T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页15 年前
Datasheet2 页17 年前
Farnell
TME
Ciiva
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+41.83%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQG15HN3N6S02D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0036uH, 8.33%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.3nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 170mOhm DCR 0402 Paper T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.692%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402