Murata GRM21BC80G226ME39K
0805 22 uF 4 V ±20% Tolerance X6S Multilayer Ceramic Capacitor
NRND
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-52.18%
备用零件
Price @ 1000
Stock
39,246
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 µF
22 µF
22 µF
Dielectric
X6S
X6S
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
4 V
4 V
4 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm