Murata GRM219R61A105MA01D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 2012M/0805
NRND
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
DigiKey
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.86%
Stock
23,688
Capacitance
1 µF
1 µF
Dielectric
X5R
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
850 µm
850 µm
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
16V 1uF X5R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS