Murata GRM188R71H221JA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 220pF 50volts X7R 5%
EOL
价格与库存
数据表和文档
Geoflip
Datasheet2 页5 年前
Ciiva
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
3,004
Authorized Distributors
0
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
800 µm
800 µm
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-05-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2021-12-31
LTD Date2022-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
50V 220pF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B221JB8NNNC
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 220pF 10% X7R 50V 0603 Paper T/R
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF 0603 X7R 10%
Yageo GroupC0603C221K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF X7R 0603 10%
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
描述
Cap Ceramic 220pF 50V X7R 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00022uF, Surface Mount, 1608M/0603
CAP CER 220PF 50V X7R 0603