Murata GRM188R71A105MA61D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1608M/0603
EOL
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
符号封装
下载
Stock
1
Authorized Distributors
0
Capacitance
1 µF
1 µF
1 µF
Dielectric
X7R
X7R
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %