Murata GRM1885C2A680JA01J
Cap Ceramic 68pF 100V C0G 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
NRND
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Stock
10,217
Authorized Distributors
1
Capacitance
68 pF
68 pF
68 pF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Introduction Date2004-09-04
相关零件
Yageo GroupC0603C680J1GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000068uF, 0603
0603 68 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
100V 68pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C680J5GACTU
CERAMIC CAPACITOR 68PF 50V C0G/NP0 5%, 0603, FULL REEL
50V 68pF C0G ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000068uF, Surface Mount, 1608M/0603
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 0603