Murata GRM1555C1H1R2WA01D
0402 1.2 pF 50 V ±0.05 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页8 年前
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.29%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
下载
Ultra Librarian
Capacitance
1.2 pF
1.2 pF
1.2 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL05C1R2BB5NNNC
50V 1.2pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS