Murata GRM0335C1E2R0CA01D
0201 2 pF 25 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet0 页0 年前
Geoflip
TME
Ciiva
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+56.47%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
2 pF
2 pF
2 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
CAPACITOR CERAMIC 1.8PF 25V, C0G, 0.25pF, 0201; Product Range:TDK - C Series; Ca
Samsung Electro-MechanicsCL03C020CA3GNNH
Cap Ceramic 2pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.1pF 100volts C0G +/-0.25pF
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 100V 1.8pF ±0.25pF C0G NP0
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 12.5% +Tol, 12.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000002uF, Surface Mount, 0603M/0201
描述
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.0pF 25volts C0G +/-0.25pF
Cap Ceramic 2pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125C T/R
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 25V 2pF ±0.25pF C0G NP0
Cap Ceramic 2pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Avnet Japan
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 12.5% +Tol, 12.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000002uF, Surface Mount, 0603M/0201
Multilayer Ceramic Capacitor, Grm Series, 2 Pf, - 0.25Pf, C0G/Np0, 25 V, 0201 [0603 Metric] Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM0335C1E2R0CA01D