Murata GRM0335C2A2R1CA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.1pF 100volts C0G +/-0.25pF
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.1pF 50volts C0G +/-0.25pF
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 50V 2.1pF ±0.1pF C0G NP0
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.1pF 25volts C0G +/-0.1pF
Samsung Electro-MechanicsCL03C020CA3GNNH
Cap Ceramic 2pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Cardboard T/R
50V 2.2pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS