Microchip M2GL025-1VF400I
FPGA IGLOO2 27696 Cells 400MHz 65nm Technology 1.2V 400-Pin VBGA
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.33%
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.d
相关零件
MicrochipM2GL025-VF400
FPGA IGLOO2 27696 Cells 340MHz 65nm Technology 1.2V 400-Pin VBGA
IGLOO2 Low Density FPGA, 27.6KLEs
FPGA Spartan-6 LX Family 24051 Cells 45nm (CMOS) Technology 1.2V 324-Pin CS-BGA
FPGA Spartan-6 LXT Family 24051 Cells 45nm (CMOS) Technology 1.2V 484-Pin FBGA
描述
FPGA IGLOO®2 Family 27696 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray