Microchip DSC6101JI2A-026.0000T
MEMS Crystal Oscillator 26MHz 1.8V/2.5V/3.3V 10pF 4-Pin VLGA T/R
数据表和文档
Microchip
Datasheet24 页8 年前
Master Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
55,834
Authorized Distributors
1
Frequency
26 MHz
26 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
3 mA
3 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
供应链
Projected EOL Date2025-09-19
相关零件
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin PQFN SMD T/R
VDFN Ultra-low power MEMS Oscillator, lower jitter, Pin1=OE, standard drive
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin QFN SMD T/R