Microchip DSC6101CI2A-025.0000
VDFN Ultra-low power MEMS Oscillator, lower jitter, Pin1=OE, standard drive
数据表和文档
Microchip
Datasheet24 页8 年前
Master Electronics
供应链
Projected EOL Date2025-09-19
相关零件
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin CDFN SMD T/R