MCC SMBJP6KE33A-TP
SMBJP6KE33A Series 600 W 28.2 V Surface Mount Uni Directional TVS Diode-DO-214AA
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页18 年前
Datasheet5 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.07%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMBJ30A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ28A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ33A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins