KYOCERA AVX TAP335K025SCS
Cap Tant Solid 3.3uF 25V 10% (4.5 X 7.5mm) Radial 2.5mm 5 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页12 年前
Datasheet7 页19 年前
element14 APAC
Farnell
TME
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.17%
备用零件
Price @ 1000
Stock
16,632
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 µF
3.3 µF
3.3 µF
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
5 Ω
5 Ω
5 Ω
Leakage Current
600 nA
600 nA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %