KYOCERA AVX TAP335K016CCS
Cap Tant Solid 3.3uF 16V 10% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 6 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350A335K016AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3.3uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT356A335K016AT
3.3UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 16 V DC +/-10%, T356 SERIES