KYOCERA AVX TAP334M035CCS
Cap Tant Solid 0.33uF 35V 20% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 15 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet7 页20 年前
Future Electronics
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.29%