KYOCERA AVX TAP226K010SCS
Cap Tant Solid 22uF 10V 10% (5.5 X 9mm) Radial 2.5mm 2.7 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页12 年前
Farnell
Future Electronics
Garrett
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+79.59%
备用零件
Price @ 1000
Stock
50,642
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 µF
22 µF
Mount
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.7 Ω
2.7 Ω
Leakage Current
1.7 µA
1.7 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %