KYOCERA AVX TAP226M010SCS
Cap Tant Solid 22uF 10V 20% (5.5 X 9mm) Radial 2.5mm 2.7 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet7 页18 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+368%