KYOCERA AVX TAP226K010HSB
Cap Tant Solid 22uF 10V 10% (5.5 X 10.5mm) Radial 6.35mm 2.7 Ohm 125°C Bulk
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
22 µF
22 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.7 Ω
2.7 Ω
Leakage Current
1.7 µA
1.7 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT356E226K010AT
Cap Tant Solid 22uF 10V 10%( 5.5 X 10.2mm) Radial 5.08mm 125C Bulk