Yageo Group T356E226K010AT
Cap Tant Solid 22uF 10V 10%( 5.5 X 10.2mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Newark
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.30%