KYOCERA AVX TAJC476M010RNJ
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
数据表和文档
IHS
Future Electronics
Newark
3 个月趋势:
-2.85%
相关零件
Yageo GroupT491C476M010AT
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTAJC476K010RNJ
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491D476K010AT
Cap Tant Solid 47uF 10V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.8 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTAJC476K010SNJ
CAP TANT 47UF 20% 10V 2312 / 47 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2312 (6032 Metric) 1.1Ohm
Yageo GroupT491C476K016AT
47UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 16 V DC +/-10%, T491 SERIES
描述
TAJ Series 47 uF ±20 % 10V Surface Mount Standard Tantalum Chip Capacitor
STANDARD AND LOW PROFILE TANTALUM CAPACITOR Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2312
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 47uF 20%
Tantalum Capacitors; TAJC476M010RNJ; AVX; 6 mm; 47 µF; Surface Mount; 10 V