KYOCERA AVX TAJC476K010SNJ
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTITAJC476K010SNJ66,0003KTape & Reel
14h
TMETAJC476K010SNJ03K
2h
NewarkTAJC476K010SNJ03KTape & Reel
TTI EuropeTAJC476K010SNJ132,0003KTape & Reel
15h
AvnetTAJC476K010SNJ03K
14h
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页4 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+60.90%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) SMD 6032-28 1.1 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTAJC476M010RNJ
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491C476M010AT
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125C T/R
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 0.3 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491D476K010AT
Cap Tant Solid 47uF 10V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.8 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTPSC476M010R0350
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.35 Ohm 125C T/R
描述
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2312
2312 (6032Metric) TAJ 10V 47muF 卤10% 0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
47¦ÌF ¡À10% 10V 1.2¦¸ 2312 6mm*3.2mm*2.6mm