KYOCERA AVX 12062C103MAT2A
1206 0.01 uF 200 V ±20% Tolerance X7R Dielectric Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.20%