KYOCERA AVX 08055C223JAT4A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
29,595
Authorized Distributors
4
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %