KYOCERA AVX 08052U5R6DAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 5.6pF C0G 0805 .5pF Tol
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%