KYOCERA AVX 08051U5R6CAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 5.6pF C0G 0805 .25pF Tol
数据表和文档
TME
Datasheet6 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.23%