KYOCERA AVX 08051C103KAT2A
0805 10 nF 100V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
HQonline
Upverter
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.42%