KYOCERA AVX 0603ZC105MAT2A
0603 1 uF 10 V ±20 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.03%