KOA Speer WK73R2HTTE68R0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 68ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
6,250
Authorized Distributors
0
Resistance
68 Ω
68 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ1TNF68R0U
Res Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-0768RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 68Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-0768RL
Res Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ12SF68R0U
Res Thick Film 2010 68 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 68Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 68ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
描述
wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 68 OHM 1% 1W 2010
68¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 1020 2.5mm*5mm*700¦Ìm
KOA WK73R2HTTE68R0F 贴片电阻
WIDE ELEC 1020 1% 1W 68R