KOA Speer WK73R2BTTD150J
WK73R FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 15Ohm 1W
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 0612 15 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
15 Ohms 1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Th
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 15ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 15 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 15R