Vishay RCL061215R0JNEA
Res Thick Film 0612 15 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Res Thick Film 0612 15 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 15ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 15 OHM 5% 1W 1206 WIDE
15¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm
RCL0612 200 15R 5% ET1 E3