Vishay RCL061215R0FKEA
15 Ohms 1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Th
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Res Thick Film 0612 15 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 0612 RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 15Ohms ±100ppm/C
15¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*650¦Ìm