KOA Speer SR732ETTER187F
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.187ohms 1% 100PPM
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-SR732ETTER187F3,1091Tape & Reel
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 1W 100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ14BSFR20U
Res Thick Film 1210 200m Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R2L
Res Thick Film 1210 0.2 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BSFR18U
Res Thick Film 1210 0.18 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ14RSFR18U
Thick Film Chip R,1210, Low Ohmic,1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14RSFR18U
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.66W, 0.187ohm, 2.23V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT