KOA Speer RN731ETTP49R9F50
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 49.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP49R9F50联系方式
>1wk
数据表和文档
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
49.9 Ω
49.9 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Metal Film, Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 49.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thin Film Resistors - SMD 49.9 Ohms 1% 50 PPM
RES 49.9 OHM 1% 1/16W 0402