KOA Speer RN73H1ETTP49R9F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 49.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.91%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thin Film 0402 49.9 Ohm 1% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402FRE0749R9L
63mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±1% 49.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRE0402FRE0749R9L
Chip Resistor Precision Grade Thick Film 0402 49.9Ohm 1% Paper T/R
Yageo GroupRT0402FRE0747RL
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 49.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 49.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 49.9Ohm 0.063W 1/16W
Resistor, 49R9, 50V, 0.0625W, Thin Film Rohs Compliant: No |Koa RN73H1ETTP49R9F50
49.9¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm