KOA Speer RN731ETTP3002B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
41,502
Authorized Distributors
3
Resistance
30 kΩ
30 kΩ
30 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA2AEB303X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD0730KL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB333X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB273X
Res Thin Film 0402 27K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30100ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RN73 FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 30kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 30kOhm,0402,0.1%,25p pm,63mW,25V
30K¦¸ ¡À0.1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm